Tlačna in sesalna cev Ø 20 mm, 50 m – zelena, za črpalko in cisterno

Šifra: 92747

🌿 Tlačna in sesalna cev Ø 20 mm, 50 m – zelena, za črpalko in cisterno je Sesalna in tlačna cev, namenjen za Vrt in črpanje vode. 📏 Zunanji premer: 23.8 mm; Potrebna baterija: Ne; Delovni tlak: 7 bar; Najmanjši polmer upogibanja: 80 mm; barva: Zelena; Teža na m: 200 g; Glavni material: PVC; Uporaba v notranjih in zunanjih prostorih: zunaj, znotraj; Notranji premer: 20 mm; Primerno za stik z živili: Da; Vrsta izdelka: Sesalna in tlačna cev; Ocena odpornosti proti obrabi: * * * *; Ocena prožnosti: * * * *; Ocena površine: * * * * *; Ocena tlačne odpornosti: * *; Vrsta cevi: Sesalna cev; Ojačitev cevi: PVC ojačitev; Dolžina cevi: 50 m; Smer spirale: rechts; Korak spirale: 6.5 mm; Podtlak pri 23 °C: 7; Debelina stene: 2.4 mm; Najvišja temperatura: 60 °C; Najnižja temperatura: 5 °C; Natančna vrsta izdelka: spiralna cev; Uporaba: Vrt in črpanje vode ✅ Pred uporabo preverite mere, način pritrditve oziroma združljivost z obstoječo opremo. Naročite še danes!

- Single product delivery

Zahtevajte svoj individualni popust!

Kontaktiraj nas in preveri, kakšen individualni popust ti lahko ponudimo.

€250.30

12 Osebe si ogledujejo ta izdelek!
  • - Single product delivery Hitra in varna dostava

Prejmite paket že v 24–72 urah

  • - Single product delivery Dostava na dom ali prevzemno mesto

Izberite dostavo na vaš naslov ali prevzem na več kot 1.000 paketomatih in bencinskih servisih

  • - Single product delivery Brezplačna dostava nad 99 €

Za vsa naročila z vrednostjo nad 50 € je poštnina brezplačna

  • Single product delivery 100% varno plačilo
  • Single product delivery Pomoč uporabnikom

Metode plačila:

- Single product delivery

Tlačna in sesalna cev Ø 20 mm, 50 m – zelena, za črpalko in cisterno

Tlačna in sesalna cev Ø 20 mm, 50 m – zelena, za črpalko in cisterno je Sesalna in tlačna cev, namenjen za Vrt in črpanje vode. Pri izbiri upoštevajte navedene mere, priključke in pogoje uporabe.

Tehnične specifikacije

Zunanji premer: 23.8 mm; Potrebna baterija: Ne; Delovni tlak: 7 bar; Najmanjši polmer upogibanja: 80 mm; barva: Zelena; Teža na m: 200 g; Glavni material: PVC; Uporaba v notranjih in zunanjih prostorih: zunaj, znotraj; Notranji premer: 20 mm; Primerno za stik z živili: Da; Vrsta izdelka: Sesalna in tlačna cev; Ocena odpornosti proti obrabi: * * * *; Ocena prožnosti: * * * *; Ocena površine: * * * * *; Ocena tlačne odpornosti: * *; Vrsta cevi: Sesalna cev; Ojačitev cevi: PVC ojačitev; Dolžina cevi: 50 m; Smer spirale: rechts; Korak spirale: 6.5 mm; Podtlak pri 23 °C: 7; Debelina stene: 2.4 mm; Najvišja temperatura: 60 °C; Najnižja temperatura: 5 °C; Natančna vrsta izdelka: spiralna cev; Uporaba: Vrt in črpanje vode

Praktična uporaba

Izdelek uporabite v skladu z njegovim namenom: Vrt in črpanje vode.

Pred nakupom in montažo

Pred uporabo preverite mere, način pritrditve oziroma združljivost z obstoječo opremo.

Vzdrževanje

Po uporabi odstranite umazanijo, preverite priključne in pritrdilne dele ter izdelek zaščitite pred vlago in zmrzaljo, kadar to zahteva material.

Best Gaming Laptop Models Gaming Specifikacije

Zunanji premer23.8 mm
Potrebna baterijaNe
Delovni tlak7 bar
Najmanjši polmer upogibanja80 mm
barvaZelena
Teža na m200 g
Glavni materialPVC
Uporaba v notranjih in zunanjih prostorihzunaj, znotraj
Notranji premer20 mm
Primerno za stik z živiliDa
Vrsta izdelkaSesalna in tlačna cev
Ocena odpornosti proti obrabi* * * *
Ocena prožnosti* * * *
Ocena površine* * * * *
Ocena tlačne odpornosti* *
Vrsta ceviSesalna cev
Ojačitev ceviPVC ojačitev
Dolžina cevi50 m
Smer spiralerechts
Korak spirale6.5 mm
Podtlak pri 23 °C7
Debelina stene2.4 mm
Najvišja temperatura60 °C
Najnižja temperatura5 °C
Natančna vrsta izdelkaspiralna cev
UporabaVrt in črpanje vode

Ocene izdelka

0 ocen
0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Tlačna in sesalna cev Ø 20 mm, 50 m – zelena, za črpalko in cisterno”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5