Ojačana spiralna sesalna cev Ø 38 mm, 50 m – črn PVC za vodo in ribnik

Šifra: 92938

🌿 Ojačana spiralna sesalna cev Ø 38 mm, 50 m – črn PVC za vodo in ribnik je Vodna cev, namenjen za Vodni vodi za črpalke, ribnike, namakanje in oskrbo iz cistern. 📏 Ključne lastnosti: Zunanji premer: 44.4 mm; Potrebna baterija: ne; Najmanjši polmer upogibanja: 38 mm; barva: Črna; Teža na m: 260 g; Glavni material: PVC; Notranji premer: 38 mm; Debelina materiala: 3.2 mm; Vrsta izdelka: Vodna cev; Vrsta cevi: Sesalna cev; Ojačitev cevi: PVC ojačitev; Dolžina cevi: 50 m; UV-odpornost: 002; Podtlak pri 23 °C: 3; Debelina stene: 0.7 mm; Največja temperatura: 60 °C; Najnižja temperatura: 5 °C; Uporaba: Vodni vodi za črpalke, ribnike, namakanje in oskrbo iz cistern ✅ Pred nakupom preverite mere, združljivost in pogoje uporabe. Pred montažo preverite premer priključkov, tesnost spojk in dovoljeni tlak sistema. Naročite še danes!

- Single product delivery

Zahtevajte svoj individualni popust!

Kontaktiraj nas in preveri, kakšen individualni popust ti lahko ponudimo.

€284.00

4 Osebe si ogledujejo ta izdelek!
  • - Single product delivery Hitra in varna dostava

Prejmite paket že v 24–72 urah

  • - Single product delivery Dostava na dom ali prevzemno mesto

Izberite dostavo na vaš naslov ali prevzem na več kot 1.000 paketomatih in bencinskih servisih

  • - Single product delivery Brezplačna dostava nad 99 €

Za vsa naročila z vrednostjo nad 50 € je poštnina brezplačna

  • Single product delivery 100% varno plačilo
  • Single product delivery Pomoč uporabnikom

Metode plačila:

- Single product delivery

Ojačana spiralna sesalna cev Ø 38 mm, 50 m – črn PVC za vodo in ribnik

Ojačana spiralna sesalna cev Ø 38 mm, 50 m – črn PVC za vodo in ribnik je Vodna cev, namenjen za Vodni vodi za črpalke, ribnike, namakanje in oskrbo iz cistern. Izbira je smiselna, kadar se navedene mere, priključki oziroma delovna zmogljivost ujemajo z vašim vrtom in opremo.

Tehnične specifikacije

Zunanji premer: 44.4 mm; Potrebna baterija: ne; Najmanjši polmer upogibanja: 38 mm; barva: Črna; Teža na m: 260 g; Glavni material: PVC; Notranji premer: 38 mm; Debelina materiala: 3.2 mm; Vrsta izdelka: Vodna cev; Vrsta cevi: Sesalna cev; Ojačitev cevi: PVC ojačitev; Dolžina cevi: 50 m; UV-odpornost: 002; Podtlak pri 23 °C: 3; Debelina stene: 0.7 mm; Največja temperatura: 60 °C; Najnižja temperatura: 5 °C; Uporaba: Vodni vodi za črpalke, ribnike, namakanje in oskrbo iz cistern

Praktična uporaba

Za najboljši rezultat izdelek uporabite v skladu z njegovim namenom: Vodni vodi za črpalke, ribnike, namakanje in oskrbo iz cistern. Tako izkoristite navedene tehnične lastnosti brez nepotrebne obremenitve materiala ali pogona.

Pred nakupom in montažo

Pred montažo preverite premer priključkov, tesnost spojk in dovoljeni tlak sistema.

Vzdrževanje

Po uporabi odstranite umazanijo, preverite gibljive oziroma priključne dele in izdelek zaščitite pred zmrzaljo, vlago ali neposrednim vremenskim vplivom, kadar to zahteva njegov material.

Best Gaming Laptop Models Gaming Specifikacije

Zunanji premer44.4 mm
Potrebna baterijaNe
Najmanjši polmer upogibanja38 mm
barvaČrna
Teža na m260 g
Glavni materialPVC
Notranji premer38 mm
Debelina materiala3.2 mm
Vrsta izdelkaVodna cev
Vrsta ceviSesalna cev
Ojačitev ceviPVC ojačitev
Dolžina cevi50 m
UV-odpornost002
Podtlak pri 23 °C3
Debelina stene0.7 mm
Največja temperatura60 °C
Najnižja temperatura5 °C
UporabaVodni vodi za črpalke, ribnike, namakanje in oskrbo iz cistern

Ocene izdelka

0 ocen
0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Ojačana spiralna sesalna cev Ø 38 mm, 50 m – črn PVC za vodo in ribnik”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5